Corporate Social Responsibility

PODPORUJEME

Domov Laguna Psáry

Domov Laguna dlouhodobě podporujeme organizací charitativních eventů, akcí pro klienty a celou řadou dalších aktivit.

V Domově Laguna Psáry poskytuje tým zapálených odborníků s dobrým srdcem již téměř půl století sociální služby osobám s mentálním a kombinovaným postižením. Dětem, mládeži i dospělým lidem s mentální retardací nabízí nejen profesionální speciálně pedagogickou péči, výchovu a vzdělávání, ale také normální lidský přístup a podmínky ke spokojenému životu. Domov Laguna je pro své obyvatele atraktivní nejen krásnou přírodou, která ho obklopuje, ale i vybavením nových moderních areálů, které nabízejí komplexní služby pro klienty s různou mírou a závažností postižení.

Kultura na dlani, z.s.

Náš partner, nezisková organizace Kultura na dlani ,vznikla na podporu kultury a kulturního dění pro široké vrstvy občanů.

Kultura na dlani, z. s. je samosprávným, dobrovolným, nevládním, neziskovým svazkem občanů, v němž se spolčují zastánci rozvoje kultury a kulturního dění, k aktivní činnosti na její podporu, k popularizaci tohoto cíle a k poskytování obecně prospěšné činnosti v oblasti kultury a její propagace. Hlavní formou dosahování účelu spolku je poskytování zábavy a kultury široké občanské společnosti skrze pořádání uměleckých výstav a vernisáží, kulturních a hudebních produkcí, festivalů, vystoupení uměleckých souborů a těles.

Fond ohrožených dětí Klokánek

DEN S KLOKANEM – spolupráce Cathedral a Kultura na dlani

Kulturně-sportovní zábavné odpoledne pro celou rodinu ve Žlutých lázních na podporu projektu Fondu ohrožených dětí Klokánek. Výtěžek ze dne plného sportu, hudby a zábavy putoval na podporu projektu Fondu ohrožených dětí Klokánek a jeho činnost. Na akci vystoupila celá řada skvělých umělců, jako jsou herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková, slovenský rapper Suvereno, zpěvák Láďa Křížek, kapela Naděje nebo úspěšný soutěžící Superstar Martin Šafařík s letošní finalistkou Eliškou Ruskovou.

RoSka Praha

Benefiční koncert JAZZ NIGHT 

Benefiční koncert JAZZ NIGHT  pořádán na podporu organizace RoSka Praha. Na koncertu v paláci Lucerna vystoupili Petr Kroutil Orchestra a hosté Matěj Ruppert, Tereza Černochová a Markéta Foukalová.